lota.cz

Něžné šperky - Náramky

O léčivých vlastnostech jednotlivých minerálů si můžete přečíst v hlavní nabídce.
Poštovné a balné u všech šperků je pouze 55 Kč a zasíláme je pouze po platbě předem na účet společnosti. Ne na dobírku.
Pokud budete mít jakékoliv další dotazy před objednáním, neváhejte nás kontaktovat :-).

 • Název: mini láska (zarosený) AG náramek
  Popis: Ručně vyrobený náramek, provedený ve stříbře ryzosti 925/1000 s mini sdíčkem se zaroseným povrchem. Možno vyrobit stejné naušničky, prstýnek, aj. Napište. Šířka srdíčka 5 mm. Uvedte nám prosím přesnou požadovanou délku náramku. Výrobní čas 4 dny od přijetí platby.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  480 Kč
   
 • Název: Srdíčko & písmenko, Au náramek
  Popis: Ručně vyrobený náramek, provedený ve žlutém zlatě ryzosti 585/1000. Možno vyrobit náhrdelník s přívěskem, či naušničky aj. Nádherný dárek k výročí, promoci, aj. Výrobní čas 4 dny od přijetí platby. Nezapomeňte uvést požadovanou délku náramku (konečnou).
  Váha:
  Materiál: Au (žluté) 585/1000
  Cena:
  3050 Kč
   
 • Název: Destička se srdíčkem, AG náramek
  Popis: Autorský, ručně vyrobený náramek, provedený ve stříbře ryzosti 925/1000. Destička nesoucí malinké srdíčko. Možno rhodiovat, zlatit, patinovat, vyrobit ze zlata všech barev. Nádherný dárek k výročí, promoci, aj. Výrobní čas 4 dny od přijetí platby. Uveďte k objednávce požadovanou délku náramku (konečnou).
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  499 Kč
   
 • Název: v slzách... AG náramek
  Popis: Náramek provedený ve stříbře ryzosti 925/1000. Každá část je kompletně zhotovena ručně, na závěr přechází v řetízek s možností zvolení velikosti náramku od 16 - 19 cm, jehož každé jednotlivé očko je též zhotoveno ručně (možno prodloužit). Nádherný dárek k výročí, promoci, k narození dítěte... šperk na celý život. Značeno též puncem Státním. Autorský šperk chráněný zákonem.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  2500 Kč
   
 • Název: písmenkový... AG náramek
  Popis: Ručně vyrobený, stříbrný náramek (925/1000) s vyřezaným písmenkem Vaší volby (možno více písmenek vedle sebe - napište). Šířka písmenka je 0,8 mm a je součástí jemné řetízkoviny. Uvedte požadovanou (konečnou) délku náramku. Řádně značeno a krásně zabaleno. Originál naší společnosti. Nabízíme i náhrdelník.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  466 Kč
   
 • Název: kuličkově kolem... AG náramek
  Popis: Ručně vyrobený, stříbrný náramek (925/1000) s přívěskem z kuliček na dvojitém řetízku z obou stran. Šířka přívěsku je 1,1 cm. Průměr kolečka možno výrazně menší či větší - napište. Nádherný třeba jako svatební... Samozřejmě řádně značeno a krásně zabaleno. Něžné potěšení v našem stylu :-)
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  490 Kč
   
 • Název: Karma... AG náramek
  Popis: Ručně vyrobený, stříbrný náramek (925/1000) v klasickém stylu - karma (kulatý profil drátu). Šířka přívěsku je 1,3 cm a je součástí jemné řetízkoviny. Průměr karmy možno výrazně menší či větší - napište. Samozřejmě řádně značeno a krásně zabaleno.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  419 Kč
   
 • Název: Nákotník - růžové zlato (585/1000)
  Popis: Luxusní nákotník provedený v růžovém zlatě ryzosti 585/1000. Srdíčko je ručně vyřezáno a ozdobeno písmenkem vašeho přání (malá písmena, tiskací zvětší velikost srdíčka + cenu šperku). Uchyceno za dvě očka - řádně spájené. K objednávce uveďte požadovanou délku nákotníku. Cena je orientační v tomto případě za 23 cm - provedeme kalkulaci dle Vámi zadaných rozměrů. Váha šperku 1,11 g. Srdíčko je menší než malíček.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  3900 Kč
   
 • Název: den&noc náramek s AG přívěskem
  Popis: Zenový náramek s přírodními Růženíny, Karneoly a Avanturíny a AG (925/1000) přívěskem sluníčka a měsíce. Možno stejný náhrdelník. Navlečeno na pružence.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  490 Kč
   
 • Název: etnický... AG náramek
  Popis: Luxusní náramek ze stříbra (925/1000) s nádherným přívěskem v etnickém stylu. Uchyceno horizontálně za dvě očka - řádně spájené. K objednávce uveďte obvod zápěstí. Výška přívěsku je 1,5 cm. Originál našeho obchodu. Respektujte autorská práva. Možno patinovat, zlatit, rhodiovat. Samozřejmě řádně značeno a krásně zabaleno. Krásná a moderní ozdoba i k plavkám :) - nabízíme i náhrdelník.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  699 Kč
   
 • Název: Zenový náramek s minerály, AG slonem
  Popis: Zenový náramek s přírodními Růženíny, Karneoly a AG (925/1000) přívěskem milého slonečka. Možno stejný náhrdelník se slonem. Navlečeno na pružence.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  490 Kč
   
 • Název: zenový se slonem... AG náramek
  Popis: Luxusní náramek ze stříbra (925/1000) s nádherným slonečkem. Výška přívěsku je 1,6 cm. Náramek je originál našeho obchodu. Řádně značeno a krásně zabaleno. Do objednávky uveďte obvod zápěstí nebo rovnou požadovanou délku náramku.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  730 Kč
   
 • Název: perlonosný... AG náramek
  Popis: Kouzelný a mile ženský náramek s autorskou mušličkou. Zhotoveno ze stříbra (925/1000). Jemný řetízek v délce 45 cm. Šířka mušličky je 1,4 cm. Ozdoby není možné sundat z řetízku, nemožnost ztráty. Kuličky jsou pohyblivé po řetízku. Je poměrně těžký - raději ho mějte kratší, aby zbytečně necinkal o stůl aj. Samozřejmě řádně značeno a krásně zabaleno. Něžné potěšení v našem stylu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  799 Kč
   
 • Název: Černý Onyx.. AG náramek
  Popis: Stříbrný 925/1000 náramek s přírodním Onyxem v černé barvě. Požadovanou délku uveďte k objednávce. Průměr kamene je 8 mm. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  699 Kč
   
 • Název: Růžový náramek s AG květinkou a Růženínem
  Popis: Náramek z boušených korálků ve veselých barvách, čtyřmi přírodními Růženíny a AG (925/1000) přívěskem milé květinky. Nabízíme už stejný náhrdelník, naušničky, možno prstýnek. Navlečeno na pružence. Něžný originál v našem stylu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  419 Kč
   
 • Název: Zelený náramek s AG vážkou a Avanturínem
  Popis: Náramek z boušených korálků ve veselých barvách, čtyřmi přírodními Avanturíny a AG (925/1000) přívěskem milé vážky. Možno vyrobit náhrdelník, stejné naušničky aj. Navlečeno na pružence. Něžný originál v našem stylu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  440 Kč
   
 • Název: Pastelový náramek s AG holubičkou a Růženínem
  Popis: Náramek z boušených korálků ve veselých barvách, čtyřmi přírodními Růženíny a AG (925/1000) přívěskem milé holubičky. Možno vyrobit náhrdelník, stejné naušničky aj. Navlečeno na pružence. Něžný originál v našem stylu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  399 Kč
   
 • Název: Fialový náramek s AG motýlkem a Ametystem
  Popis: Náramek z boušených korálků ve veselých barvách, šesti přírodními Ametysty a AG (925/1000) přívěskem motýlka. Navlečeno na pružence. Něžný originál v našem stylu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  419 Kč
   
 • Název: Růženínový... AG náramek
  Popis: Náramek ze stříbra (925/1000) s přírodním Růženínem (na Vaše přání jakýkoliv jiný minerál). Kamínek je dílem našeho brusiče Ondry a je bezpečně zatepán v lůžku. Do objednávky prosím uveďte obvod Vašeho zápěstí - těsně. Průměr kamene je 7 mm. Všechna očka jsou pečlivě spájena. Označeno výrobní značkou a ryzostními značkami.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  699 Kč
   
 • Název: klasický křížkový.. AG náramek
  Popis: lasický stříbrný 925/1000 náramek s křížkem jen v našem stylu :) Křížek je menší než malíček, viz. foto. Spojovací očka řádně spájena. Uveďte nám obvod zápěstí k objednávce, či rovnou požadovanou délku ke které již nic nepřidáme. Originál lota.cz :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  430 Kč
   
 • Název: sladký růžový... skleněný náramek
  Popis: Jak už víte, máme rádi sklo a rádi s ním doplňujeme oblečení, kterým vyjadřujeme světu svou náladu ten den, i to, jakou máme duši :). Dnes náramek ze skleněných korálků ve světle a tmavší růžové barvě. Velikost korálků je 0,6 cm. Navlečeno na pružence. Cena pouze za růžový.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  159 Kč
   
 • Název: jen tak... Oranžový skleněný náramek
  Popis: Jak už víte, máme rádi sklo a rádi s ním doplňujeme oblečení, kterým vyjadřujeme světu svou náladu ten den, i to, jakou máme duši :). Dnes náramek ze skleněných korálků v oranžové, světle a tmavší růžové barvě. Velikost korálků je 0,6 cm. Navlečeno na pružence. Cena pouze za oranžový.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  159 Kč
   
 • Název: love blankytný... AG náramek
  Popis: Krásně něžný náramek ze skleněných korálků v nádherné, blankytné barvě s destičkou s nápisem love (ta je stříbrná 925/1000). Oválné očko, možno přívěsek časem přesunout na váš oblíbený řetízek. Možno jiná slova. Nabízíme stejný prstýnek s nápisem love a destičky na krk. Velikost korálků je 6 mm. Výška čárečky je 1,7 cm. Navlečeno na pružence.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  415 Kč
   
 • Název: jen tak... :) náramek
  Popis: Krásně něžný náramek ze skleněných korálků v čiré barvě, světle modré a v imitaci Opalitu. Velikost korálků je 0,6 - 0,8 cm. Navlečeno na pružence. Do objednávky nám prosím uvěďte velikost zápěstí. S láskou lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  159 Kč
   
 • Název: zenový se slonem.. AG přívěsek
  Popis: Náramek z luxusního, práskaného Horského křišťálu - doplněný o krásný, milý medailonek s autorským, rytým slonem (925/1000). Bohužel tento druh Křišťálu je velmi drahý. Sloneček je patinovaný, stejně tak stříbrné kuličky. Křišťály o prům. 8mm. Krásný symbol štěstí. Možno jako náhrdelník. Navlečeno na pružence. Uveďte nám prosím obvod Vašeho zápěstí k obj.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  690 Kč
   
 • Název: zenový s Ametystem
  Popis: Náramek z broušených, skleněných korálků - doplněný o krásný, velký, Ametyst nejvyšší kvality a dvě korálky přírodního, práskaného Horského křišťálu. V barevné kombinaci jsme vycházeli z barev květu Orchideje. Navlečeno na pružence. Uveďte nám prosím obvod Vašeho zápěstí k objednávce. Originál lota.cz :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: zenový s leknínem - AG přívěsek
  Popis: Náramek z luxusního, práskaného Horského křišťálu - doplněný o krásný, milý medailonek s autorským, rytým Lotosovým kvítkem (AG 925/1000). Bohužel tento druh Křišťálu je velmi drahý. Doplněno o stříbrné 925/1000 kuličky. Průměr kuliček minerálu je 8mm. Navlečeno na pružence. Uveďte obvod Vašeho zápěstí k obj. Náš originál.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  690 Kč
   
 • Název: zenový Prehnit, Růženín
  Popis: Náramek s Prehnity, fazetovanými - doplněný o krásný, fasetovaný Růženín. Doplněno skleněnými, broušenými korálky ve světle růžové, měnivé barvě. V barevné kombinaci jsme vycházeli z barev květu Orchideje. Navlečeno na pružence. Uveďte nám prosím obvod Vašeho zápěstí k objednávce. Originál lota.cz :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: zenový s Křemenem
  Popis: Náramek z Horského křišťálu - doplněný o krásný, velký, Křemen nejvyšší kvality a dvě růžové broušené korálky. V barevné kombinaci jsme vycházeli z barev květu Orchideje. Navlečeno na pružence. Uveďte nám prosím obvod Vašeho zápěstí k objednávce. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  310 Kč
   
 • Název: mini čárečka... AG náramek
  Popis: AG (925/1000) náramek s mini jemně tepanou čárečkou. Nabízíme i stejné naušničky do sady a náhrdelník. Autorský šperk našeho zlatníka. Značeno dle Pun.zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  399 Kč
   
 • Název: jsme dva..tři... AG náramek
  Popis: Stříbrný náramek (925/1000) se srdíčky s iniciálkami Vás a Vaší lásky. Popř. dětí aj. Srdíčka jsou hladká (ne tepaná). Krásný dárek pro Vaši lásku :-) - uveďte obvod zápěsí či požadovanou délku náramku. Originál našeho zlatníka. Nabízíme i stejný náhrdelník.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  590 Kč
   
 • Název: Něžný květinový medailonek - náramek
  Popis: Medailonek s květinkami o průměru 1,8 cm - krásně propracovaný, poměrně velký. Také jako náhrdelník. Délka dle Vašeho zápěstí, napište obvod k objednávce - těsně, počítáme s volnějším. Materiál stříbro 925/1000. Řádně označeno dle Pun. zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  620 Kč
   
 • Název: jsme dva... AG náramek
  Popis: Náramek ze stříbra (925/1000) mini srdíčky, které již znáte z naší nabídky. Srdíčka jsou menší než malíček a jsou jemně tepaná. Do objednávky mi prosím uveďte obvod Vašeho zápěstí - těsně. Všechna očka jsou pečlivě spájena. Označeno dle Pun.zákona. Někdy, když jsme zamilovaní, máme chuť ukázat to celému světu :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  590 Kč
   
 • Název: Láska ve svitu měsíce... AG náramek
  Popis: Náramek ze stříbra (925/1000) s přírodním Měsíčním kamenem (možno jiný minerál) s mini srdíčky - tepanými. Krásně něžný, čistý a poutavý, pečlivě fasováno - kámen je zatepán v lůžku. Ponecháno volné dno, aby mohl být v přímém kontaktu s Vaší kůží a působit tak na Váš život :-) pozitivně, samozřejmě :). Do objednávky uveďte obvod Vašeho zápěstí. Průměr kamene 7 mm. Všechna očka jsou pečlivě spájena.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  769 Kč
   
 • Název: Obláčkový... AG náramek s Andílkem
  Popis: Náramek z přírodních Sodalitů, doplněný o přívěsek Andílka (AG 925/1000), který již znáte z naší nabídky a dvě bílé, skleněné kuličky. Je možné s ním doplňit náhrdelníky z naší nabídky. Navlečeno na pružence. Krásně něžný, nepopsatelný... Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  419 Kč
   
 • Název: Vintage Jeruzalém II - náramek
  Popis: K tomuto medailonku nás inspirovala krása ornamentů, vůně jiných dálek a ženskost. Provedení na voskované šňůrce, jiná barva šňůrky není problém, nebo stříbrný náramek. Nádherný, jemný, starobylý ale přitom velmi moderní, lehký, velký a přesto jemně nerušivý... Šířka medailonku je 2 cm. Stříbro 925/1000. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  620 Kč
   
 • Název: Božský Topazový - náramek
  Popis: Náramek z Topazu - syntetického - doplněný o krásný, velký, tromblovaný Horský křišťál nejvyšší kvality. Je možné s ním doplňit náhrdelníky z naší nabídky. Navlečeno na pružence. Uveďte nám prosím obvod Vašeho zápěstí k objednávce. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  159 Kč
   
 • Název: Vintage Jeruzalém - AG náramek
  Popis: K tomuto medailonku nás inspirovala krása ornamentů, vůně jiných dálek a ženskost. Zde v provedení na stříbře (925/1000). Nádherný, jemný, starobylý ale přitom velmi moderní, lehký, velký a přesto jemně nerušivý.. Šířka medailonku je 2 cm. Nezapomeňte mi prosím uvést obvod zápěstí. Řádně označeno dle Puncovního zákona, originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  890 Kč
   
 • Název: zamilovaný... AG náramek
  Popis: Náramek podle autorského návrhu s motivem srdíčka. Vlastnoručně pečlivě vyřezáno s největší jemností a láskou. Délka dle Vašeho zápěstí, uveďte mi prosím k objednávce. Materiál stříbro 925/1000. Průměr medailonku 1,18 cm. Řádně označeno dle Pun. zákona, hezky zabaleno a ve třpytivé krabičce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  480 Kč
   
 • Název: Prehnitový s Růženínem
  Popis: Náramek z přírodních Prehnitů, doplněný o krásný, velký, tromblovaný Růženín. Je možné s ním doplňit náhrdelníky z naší nabídky. Navlečeno na pružence. Uveďte mi prosím obvod Vašeho zápěstí k objednávce. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  149 Kč
   
 • Název: Noc&Den.. AG náramek
  Popis: Něžný náramek dle našeho návrhu, jemně tepaný - Jedná se o dva protiklady :) slunce - symbol dne a měsíc - symbol noci. Materiál stříbro 925/1000. Délka náramku dle Vašeho zápěstí. Výška motivu je 1,9 cm. Řádně označeno dle Pun. zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  499 Kč
   
 • Název: mini krásné nic - Ag náramek
  Popis: Mini krásné nic - stříbrný náramek (925/1000) s mini, ručně vyřezaným trojúhelníčkem. Doplňuje naušničky a náhrdelník z naší nabídky :). Délka dle Vašeho zápěstí.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  399 Kč
   
 • Název: Mexický kvítek kaktusový - náramek
  Popis: Milý náramek s medailonkem vyrobený ze stříbra. Dále je možné vyrobit i naušničky či prstýnek. Náhrdelník již naleznete v naší nabídce. Materiál stříbro 925/1000. Délka náramku dle Vašeho zápěstí. Průměr medailonku 1,5 cm. Řádně označeno dle Pun. zákona, hezky zabaleno a ve třpytivé krabičce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  619 Kč
   
 • Název: granátkový AG náramek
  Popis: Něžný náramek s přírodním Granátem. Na přání jiný minerál. Délka dle Vašeho zápěstí, napište nám obvod pevný do objednávky. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: měsíční Ag náramek
  Popis: Stříbrný náramek 925/1000 s přírodním Měsíčním kamenem. Na přání jiný minerál. Délka řetízku dle obvodu Vašeho zápěstí, napište nám. Originální zlatnická práce našeho obchodu.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  699 Kč
   
 • Název: Tepané něžně spojené spojení :)
  Popis: Náramek, který tvoří sadu s naušničkami z naší nabídky. Tvoří jej tepané kolečko, délka náramku dle Vašeho zápěstí. Napiště nám do komentáře obvod Vašeho zápěstí. Originální zlatnická práce našeho obchodu. Stříbro (925/1000). Řádně značeno dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  399 Kč
   
 • Název: Veselý cinkavý :) Ag náramek
  Popis: Stříbrný (925/1000) náramek s barvenými, skleněnými korálky. Délka dle Vašeho zápěstí, napište nám. Krásná, cinkavá a hravá ozdoba! Originál našeho obchodu :-)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  450 Kč
   
 • Název: Luxusně něžný, cinkavý s křemeny
  Popis: Stříbrný (925/1000) náramek s ručně vyrobenými přísvěsky a přírodními Křemeny v pastelových barvách. V nabídce máme i náhrdelník do sady s jedním Vámi vybraným přívěskem. Luxusní a krásně něžná cinkavá ozdoba, originální zlatnická práce našeho obchodu. Délka dle Vašeho zápěstí, napište nám.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1050 Kč
   
 • Název: L O V E náramek
  Popis: Stříbrný (925/1000) náramek s ručně vyrobeným nápisem láska. Všechna spojovací jsou řádně spájena, od nápisu pokračují tři očka, na kterých visí ručně vyrobené srdíčko. Délka dle Vašeho zápěstí, napište nám. Je možné mít i náhrdelník a nebo se hodí k řetízku se srdíčkem z naší nabídky. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  750 Kč
   
 • Název: Marie Antoinetta
  Popis: Náramek ve vintage stylu vyrobený ze stříbra (925/1000). Délka dle Vaší - napište k objednávce. Očka jsou všechna spájena. Romantický originál :-). Řádně značeno, krásně zabaleno a ve třpytivé krabičce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  465 Kč
   
 • Název: trošku jiný.. Ag náramek
  Popis: Stříbrný náramek ze silnější řetízkoviny a třemi fazetovanými kameny přírodního Růženínu. Materiál stříbro 925/1000. Řádně značeno dle Puncovního zákona, krásně zabaleno a ve třpytivé krabičce. Rádi Vám vyrobíme náhrdelník či naušnice. Délka - Vaše délka, napište nám.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  320 Kč
   
 • Název: Náramek s Achátem
  Popis: 925/1000 stříbrný náramek s přírodním Achátem. Ručně zhotovená obruba pro kámen, pečlivě fasováno, vyleštěno do vysokého lesku. Průměr kamene je 9 mm, obvod Vašeho zápěstí uveďte do objednávky. Moderní, čistý, něžný šperk s krásnou energií :-). Označen dle Puncovního zákona, v dárkové krabičce. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  597 Kč
   
 • Název: Boží krása - náramek
  Popis: Krásně něžný a poutavý 925/1000 stříbrný náramek s broušenými, blankytně modrými korálky v ne až tak obvyklé barvě. Nabízíme stejné naušničky. Dárková krabička. Délka náramku je 17,8 cm. Do objednávky mi prosím uveďte obvod zápěstí
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: Krystaly Křišťálu náramek
  Popis: Něžný, citlivý a hezky ženský 925/1000 stříbrný náramek s kamínky Horského Křišťálu. Délka náramku je 17 cm, ale do poznámky mi uveďte obvod Vašeho zápěstí. Krásně doplňuje spoustu naušnic z naší nabídky, vyberte si :-). Šperky jsou řádně značeny dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: Náramek s Akvamarínem
  Popis: Něžný, citlivý a hezky ženský 925/1000 stříbrný náramek s kamínkem Akvamarínu ve vysoké kvalitě. Délka náramku je 17 cm, ale do poznámky mi uveďte obvod Vašeho zápěstí. V dárkové krabičce. Šperky jsou řádně značeny dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: krásné nic - náramek
  Popis: Něžný, citlivý a hezky ženský 925/1000 stříbrný náramek s kamínkem Horského Křišťálu ve vysoké kvalitě. Délka náramku je 17,4 cm, ale do poznámky mi uveďte obvod Vašeho zápěstí. V dárkové krabičce. Šperky jsou řádně značeny dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: zen Prehnit - náramek
  Popis: Něžný, lehký, citlivý a hezky ženský 925/1000 stříbrný náramek s kamínkem Prehnitu. Je možné tento náramek mít, stejně jako stejné naušnice a náhrdelník z naší nabídky, ve variantě s Růženínem, Citrínem a nebo Ametystem, jak vidíte na doplňujících fotografiích. Délka náramku je 17,7 cm, ale do poznámky mi uveďte obvod Vašeho zápěstí. V dárkové krabičce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  290 Kč
   
 • Název: Tyrkysový náramek
  Popis: Náramek z krásně tyrkysových, broušených korálků. Navlečeno na pružence. Velikost korálků je 6 mm. Autorský návrh, originál lota.cz - do objednávky nám napište obvod zápěstí.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  87 Kč
   
 • Název: jablkový.. náramek
  Popis: Náramek, kterým můžete doplnit naušničky long green z naší nabídky, nebo jablkový náhrdelník s přírodním Jadeitem. Vyrobeno ze skleněných korálků v čiré barvě a třech odstínech zelené. Veselá ozdoba, jen nerušivě zdobící, ale přesto poutavá :-). Dvakrát na obtočení kolem ruky, napište nám obvod Vašeho zápěstí. Autorský návrh, originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  149 Kč
   
 • Název: ledový.. náramek
  Popis: Krásně něžný náramek z velkých, skleněných korálků v čiré barvě. Velikost korálků je 1 cm. Autorský návrh, originál lota.cz - Navlečeno na pružence. Do objednávky nám prosím uvěďte velikost zápěstí. Hezky se hodí například k naušničkám long nothing z naší nabídky.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  155 Kč
   
 • Název: caramel.. náramek
  Popis: Poutavý náramek ze skleněných korálků v čokoládové barvě a čtyřmi v barvě karamelu. Velikost korálků je 6mm. Autorský návrh, originál lota.cz - navlečeno na pružence. Do objednávky nám prosím uvěďte velikost zápěstí.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  87 Kč
   
 • Název: šeřík na ledu.. náramek
  Popis: Krásně něžný náramek ze skleněných korálků v šeříkové barvě a třemi velkými (1cm) čirými. Autorský návrh, originál lota.cz - Navlečeno na pružence. Do objednávky nám prosím uvěďte velikost zápěstí.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  89 Kč
   
 • Název: love.. Ag náramek
  Popis: Náramek z Růženínů a přívěskem srdíčka z pravého 925/1000 stříbra. Navlečeno na pružence. Autorský návrh, originál lota.cz - nabízíme i náhrdelník se srdíčkem.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  333 Kč
   
 • Název: věřím.. Ag náramek
  Popis: Náramek z Amestů se stříbrným 925/1000 křížkem. Plní se nám to, čemu věříme. Krásně doplňuje naušničky a náhrdelník z naší nabídky - níže. Originál lota.cz - navlečeno na pružence.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  333 Kč
   
 • Název: thajský.. Ag náramek
  Popis: Náramek ze skleněných korálků v měsíční barvě, doplněný stříbrným 925/1000 slonečkem. Sloneček má hezky vypracované detaily. Inspirováno východem, zenem, meditací, tichem, klidem, láskou. Originál lota.cz - navlečeno na pružence.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  269 Kč
   
 • Název: nebeský.. Ag náramek
  Popis: Něžný, nebesky čistý a krásně ženský náramek. Broušené, skleněné korálky jsou doplněny andílkem z pravého 925/1000 stříbra. Navlečeno na pružence. Originál lota.cz - moc hezký, pro něžnou vílu, aby doma zářila láskou a štěstím :-)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  249 Kč
   
 • Název: Náramek s krystalem Ametystu
  Popis: Náramek z Růženínu, Křišťálu a velkým, broušeným krystalem Ametystu. Kámen je fazetovaný. Tvar i barva Ametystu se bude lišit, každý je originál. Navlečeno na pružence. O léčivých vlastnostech kamenů si můžete přečíst v sekci: seznam vlastností minerálů. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  154 Kč
   
 • Název: Náramek s broušeným Křemenem
  Popis: Náramek z červených, skleněných korálků s velkým, broušeným krystalem Křemene. Kámen je fazetovaný. Uveďte do poznámky obvod vašeho zápěstí. Tvar kamene se bude lišit, každý je originál. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  145 Kč
   
 • Název: Perleťový náramek s Akvamarínem
  Popis: Náramek z minerálů - luxusní bílá Perleť s větším, tromblovaným oválkem Akvamarínu. Navlečeno na pružence. O léčivých vlastnostech kamenů si můžete přečíst po najetí myší na tlačítko šperky. Rozbalí se tato možnost :-). Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  129 Kč
   
 • Název: Vše, co potřebuji - náramek
  Popis: Náramek z minerálů: Citrín, Kalcit, Ametyst, Akvamarín, Růženín, Křišťál - vše, co potřebuji :-). Náramek Vám dodá energii třeba po rozchodu, můžete s ním i spát a nabíjet jej dle potřeby. Kombinace byla vytvořena speciálně pro překonání období smutnění :-). Přečtěte si léčivé vlastnosti kamenů po najetí myší na tlačítko šperky - rozbalí se tato možnost. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  199 Kč
   
 • Název: Srdíčkový náramek s Křišťálem
  Popis: Náramek s broušenými světle růžovými srdíčky, s kamínky Kalcitu a Křišťálu. Uprostřed je velký, broušený kámen Křišťálu - kámen je fazetovaný. O léčivých vlastnostech kamenů si přečtěte po najetí myší na tlačítko šperky - rozbalí se tato možnost :-). Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  154 Kč
   
 • Název: Měsíční náramek s Prehnitem
  Popis: Náramek z větších skleněných korálků v měsíční barvě s velkým, broušeným kamenem Prehnitu. Kámen je fazetovaný. O léčivých vlastnostech kamene si můžete přečíst po najetí myší na tlačítko šperky - rozbalí se tato možnost :-). Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  219 Kč
   
 • Název: Ametystový náramek s Křemenem
  Popis: Náramek z tmavých a světlých Ametystů s velkým, broušeným krystalem Křemene. O léčivých vlastnostech minerálů si můžete přečíst po najetí myší na tlačítko šperky - rozbalí se tato možnost. Navlečeno na pružence. Originál lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  154 Kč