lota.cz

Něžné šperky - Prsteny

O léčivých vlastnostech jednotlivých minerálů si můžete přečíst v hlavní nabídce.
Poštovné a balné u všech šperků je pouze 55 Kč a zasíláme je pouze po platbě předem na účet společnosti. Ne na dobírku.
Pokud budete mít jakékoliv další dotazy před objednáním, neváhejte nás kontaktovat :-).

 • Název: Luxusní Ametystový.. AG prsten
  Popis: Autorský, ručně vyrobený, stříbrný prsten s luxusním, přírodním Ametystem nejvyšší kvality. Tento kamínek máme jen jeden a velikost jsem vyrobili č.53 možno zvětšit o tři velikosti. Stříbro ryzosti 925/1000. Nádherně něžný a slušivý :) Řádně značeno dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Ametyst
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: z ledu vykvetený... AG prsten
  Popis: Autorský, ručně vyrobený, stříbrný prsten s něžným kvítkem. Motiv je mírně nepravidelný (nese stopy ruční práce), pokryt třpytivým povrchem pro krásný lesk a doplněn kuličkami. Stříbro ryzosti 925/1000. Nádherně něžný a slušivý :) Výška motivu je 1,5 - 1,6 cm. Možno vyrobit ze zlata všech barev, rhodiovat, zlatit aj. Řádně značeno dle Puncovního zákona. Uveďte velikost.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: Krásně něžný AG prstýnek s růží
  Popis: Něžný prstýnek, ručně vyrobený s malinkou růžičkou. Jemná obroučka je tepána. Prstýnek je náš originál a nabízíme i stejné naušničky, viz. nabídka. Možno vyrobit ze zlata, patinovat, zlatit, rhodiovat aj. Zhotoveno ze stříbra (925/1000).
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  750 Kč
   
 • Název: láska&meditace... AG prsten
  Popis: Jíst, meditovat a milovat :) - nádherný stříbrný prstýnek s přírodním Růženínem. Kámen je pevně zasazen ve velmi silném lůžku, kde je řádně zatepán. Široká obroučka 4 mm je zdobena z jedné strany mandalkou a z druhé nápisem LOVE (možno jiný - napište). Možno vyrobit ze zlata, patinovat, aj. Jiné kameny možné. Zhotoveno ze stříbra (925/1000). Průměr kamínku je 8 mm.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Růženín
  Cena:
  1650 Kč
   
 • Název: zářivý měsíční... AG prsten
  Popis: Stříbrný prsten (925/1000) s větším kamínkem přírodního Měsíčního kamene. Průměr kamínku je 9-10 mm (kus od kusu, v lůžku řádně zatepán) od našeho brusiče Ondry. Možno vyrobit ze zlata, patinovat, zlatit, rhodiovat aj. Jiné kameny možné.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Měsíční kámen
  Cena:
  1290 Kč
   
 • Název: Zemitý...AG prsten + Živec zlatý
  Popis: Krásně zdobivý a netradiční prsten :) s kamínkem, který byl velmi populární v 90. letech (Živec zlatý). Kámen je pevně zasazen ve velmi silném lůžku, kde je řádně zatepán, masivní obroučka zdobena z obou stran dvěmi kuličkami. Prsten je těžký (i když tak na ruce nevypadá) značeno i státním Puncem. Stříbro (925/1000). Průměr kamínku je 8 mm.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Živec zlatý
  Cena:
  1550 Kč
   
 • Název: Vyřezávaný (srdíčko) AG prsten
  Popis: Krásně zdobivý a netradiční prsten :) s vyřezaným srdíčkem a obroučkou. Masivní, ale velmi hezky působící ozdoba, nese i Punc Státní (záleží dle velikosti) kromě výrobní a ryzostní značky. Možno vyrobit ze zlata, patinovat, zlatit, rhodiovat aj. Zhotoveno ze stříbra (925/1000).
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000
  Cena:
  1190 Kč
   
 • Název: Ryze osobní/silné lůžko Ag prsten
  Popis: Krásně zdobivý a netradiční prsten :) s přírodním Amazonitem. Kámen je pevně zasazen pro změnu ve velmi silném lůžku, kde je řádně zatepán. Široká obroučka 4 mm je zdobena z obou stran dvěmi písmenky vaší volby + srdíčky. Jedná se o náš autorský šperk. Jiné kameny možné. Zhotoveno ze stříbra (925/1000). Průměr kamínku je 8 mm.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Amazonit
  Cena:
  1450 Kč
   
 • Název: Luxusní, Au 585/1000 Prsten
  Popis: Zlatý prsten ryzosti 585/1000. Něžný prsten s kapičkou přírodního Měsíčního kamene (POZOR! Každý kamínek je a bude originál svou barvou, průsvitností, tvarem - obsahují různé prasklinky, skvrnky, aj.) - Výška kamínku je 1,5 cm a v lůžku je řádně zasazen. Prstýnek působí neskutečně čistě, jemně a žensky :). Od začátku do konce naše ruční práce, počítejte prosím s delší dodací dobou. Nabízíme také stříbrnou, levnější variantu.
  Váha: 2,95
  Materiál: žluté zlato 585/1000 + Měsíční kámen
  Cena:
  5890 Kč
   
 • Název: jen jemná patina, AG prsten
  Popis: Krásně něžný a ženský prsten :) s měsíčním kamenem - POZOR - každý kamínek je 100% originál, čili počítejte prosím, že některé mají modré plamínky, odlesky, jiné zase bílé, dále mají různé prasklinky, bublinky, skvrnky. Zde jemná patina, bez patiny (předposlední foto) a velmi tmavou patinou (poslední foto) již máme v nabídce. AG 925/1000. Velikost napište.
  Váha:
  Materiál: AG 925/1000 + Měsíční kámen
  Cena:
  790 Kč
   
 • Název: Divoký Onyxový... AG prsten
  Popis: Výrazný prsten (AG 925/1000) s oválkem přírodního Onyxu v sytě zelené barvě. Jemně tepaná obroučka - možno jiná. Výška kamínku je 1,5 cm a v lůžku je řádně zasazen. Prstýnek je krásně výrazný. Od začátku do konce naše ruční práce, počítejte prosím s delší dodací dobou. Možno vyrobit ze žlutého zlata, bílého či růžového, nebo patinovat. Zhotoveno ze stříbra (925/1000).
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: Snubní 3+4,7 mm AG prsteny
  Popis: Snubní prsteny - stříbro 925/1000. Pozor! Uvedená cena je pouze orientační, zde vypočítaná dle konkrétních velikostí (zde cena za velikosti 52+62). Šířka obroučky 3 mm a pro pána 4,7 mm. Možno vyrobit ze zlata. Nabízíme i levnější variantu 3+3 mm (oba úzké), viz. níže v naší nabídce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: čistý&jemný - ovál, AG prsten
  Popis: Něžný prsten s oválkem přírodního Měsíčního kamene (POZOR! Každý kamínek je a bude originál svou barvou, průsvitností, tvarem - obsahují různé prasklinky, skvrnky jiných barev, aj.) - kamínek od našeho brusiče, možno mít výrazně větší, nebo výrazně menší - napište si. Výška kamínku je 1,5 cm a v lůžku je řádně zasazen. Prstýnek působí neskutečně čistě, jemně a žensky :). Možno vyrobit ze zlata. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: čistý&jemný - AG prsten
  Popis: Něžný prsten s kapičkou přírodního Měsíčního kamene (POZOR! Každý kamínek je a bude originál svou barvou, průsvitností, tvarem - obsahují různé prasklinky, skvrnky jiných barev, aj.) - kamínek od našeho brusiče, možno mít výrazně větší, nebo výrazně menší - napište si. Výška kamínku je 1,5 cm a v lůžku je řádně zasazen. Prstýnek působí neskutečně čistě, jemně a žensky :). Možno vyrobit ze zlata. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: Velký Obsidiánový... AG prsten
  Popis: Výrazný prsten s kapičkou přírodního Obsidiánu. Prstýnek je poměrně velký, ale přesto působí hezky žensky. Výška kamínku je 1,7 cm - je vybroušen do sympatického buclatého tvaru :) a v lůžku pečlivě zasazen. Od začátku do konce naše ruční práce, počítejte prosím s delší dodací dobou - kvůli broušení kamínků. Možno vyrobit ze zlata nebo patinovat. Každý kamínek je a bude originál svou kresbou. Zhotoveno ze stříbra (925/1000).
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: Zenový se slonem.. AG prsten
  Popis: Luxusní prsten ze stříbra (925/1000) s nádherným slonečkem. Výška slonečka je 1,6 cm. Jemná úzká, hladká obroučka, dostatečně silná, nepodléhá deformaci. Prsten je originál našeho obchodu. Řádně značeno. Nabízíme i náhrdelník a náramek.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1190 Kč
   
 • Název: Zásnubní, nebo jen tak - AG prsten
  Popis: Zásnubní - krásně něžný prsten :). Zhotoveno ručně ze stříbra 925/1000. Možno vyrobit ze zlata. Kámen je Zirkon v čiré barvě - možno i minerály, aktuálně máme skladem Citrín, Turmalín aj. Nebo Zirkony různých barev. Velikost lůžka se řídí velikostí kamene. Výrobní doba 4-5 dní od přijetí platby na účet společnosti. Průměr kamínku je 5 mm. Šířka obroučky 3 mm.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1490 Kč
   
 • Název: Zásnubní pravý.. AG prsten
  Popis: Zásnubní - krásně něžný, výrazný a symbolický prsten :). Delší dodací doba - cca 10 dní. NESE ZNAKY RUČNÍ PRÁCE - lůžko je pilované ručně stejně tak tvořeny ostatní části - toto si vyhrazujeme a prosíme, abyste vzali na vědomí. Možno vyrobit ze zlata, rhodiovat, aj. Kámen je velký Zirkon v čiré barvě. Velikost lůžka se řídí velikostí kamene. Průměr kamínku je 6 mm. Stříbro (925/1000).
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  3990 Kč
   
 • Název: Veselé společné.. AG prsteny
  Popis: Veselé společné prsteny - stříbro 925/1000. Pozor! Uvedená cena je pouze orientační, zde vypočítaná dle konkrétních velikostí). Požadované velikosti uveďte do poznámky k objednávce. Tato cena je za set s pánskou velikostí do č. 65 a ženskou do č. 52. Šířka obroučky 3 mm. Zde byl nápis Kocour & Sova. Nápisy zadejte k obj.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1150 Kč
   
 • Název: něžný růžový... AG prsten s Chalcedonem
  Popis: Stříbrný 925/1000 prstýnek s přírodním Chalcedonem v nádherné barvě, měnivé - bílo/růžovo/fialová - je dílem našeho brusiče. Průměr kamínku 4 mm. Ruční práce, velikost připište k objednávce. Originál našeho obchodu.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  890 Kč
   
 • Název: Zásnubní... AG prsten se Zirkonem
  Popis: Zásnubní (či jen tak) prsten ze stříbra (925/1000), pro vzhled bílého zlata je rhodiovaný. Syntetický Zirkon o průměru 3 mm. Velikost dle Vaší - připsat k objednávce. Není nic krásnějšího na světě, než darovat prstýnek...
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1100 Kč
   
 • Název: hladký, možno snubní.. AG prsten
  Popis: Jednoduchý prsten ze stříbra (925/1000), hladký. Cena za velikost do 57 - větší za menší příplatek. Velmi kvalitní a silná obroučka, která nepodléhá deformaci. Šířka obroučky je 6 mm. Možno jako snubní, či první společné :-). Na přání možno vyrýt ručně cokoliv si budete přát - za tuto službu je příplatek. Velikost dle Vaší - připsat k objednávce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  850 Kč
   
 • Název: Snubní prsteny, pro ni s Mandalkou
  Popis: Jednoduché prstýnky ze stříbra (925/1000), pro ženu s mandalkou (širší a tlustší než již znáte z naší nabídky). Velmi kvalitní a silná obroučka, která nepodléhá deformaci. Šířka obroučky je 6 mm pro oba. POZOR - uvedená cena je orientační. Výslednou cenu Vám stanovíme dle Vámi udaných požadovaných velikostí. Tato cena je za set dámského prstenu č. 52 a pánského č. 60.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  2800 Kč
   
 • Název: Luxusní s velkým Růženínem AG prsten
  Popis: Krásně něžný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s luxusním Růženínem. Kamínek je dílem našeho brusiče, o výšce 13 mm. Má různé inkluze, skvnky bílé, tmavší místa, prasklinky, každý kamínek JE a BUDE originál. Je to dílem Matky přírody :). Kámen je v lůžku řádně zatepán a zapuštěn ve velmi jemné obroučce, která je ovšem dostatečně silná a nepodléhá deformaci.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: Popletený s Měsíčním kamenem AG
  Popis: Jemný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s Měsíčním kamínkem o velikosti 5 mm. Kamínky mají různé inkluze, skvnky bílé, prasklinky, modré plamínky - každý kamínek JE a BUDE originál, s tímto prosím počítejte. Je to dílem Matky přírody :). Kámen je v lůžku řádně zatepán. Velikost uveďte k objednávce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  950 Kč
   
 • Název: Jednoduché, půlkulatý profil AG prsteny
  Popis: Jednoduché prstýnky ze stříbra (925/1000), něžně tepané s půlkulatým profilem. Kalitní a silná obroučka, která nepodléhá deformaci. Šířka obroučky je 3 mm pro oba, výška materiálu 1,5 mm. Možno mít pro pána silnější 4 mm i 5 mm, nicméně už 4 mm má výšku profilu 1,8 mm, čili počítejte, že se změní výsledná cena, taktéž velikosti mění cenu prstenů - tu Vám sdělíme až po kalkulaci, napište nám.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1700 Kč
   
 • Název: kousek nebe :) AG prsten
  Popis: Krásně něžný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s Chalcedonem který je dílem našeho brusiče, o výšce 10 mm. Kámen je v lůžku řádně zatepán a zapuštěn ve velmi jemné obroučce, která je ovšem dostatečně silná a nepodléhá deformaci. Barva kamínku se hezky mění a leskne při dopadajícím světle. Velikost dle Vaší. Každá žena si přeje muže, který by jí snesl modré z nebe a když takový v dohledu není, třeba postačí kousek nebe od loty :) <3
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1650 Kč
   
 • Název: Big moon.. AG prsten
  Popis: Luxusní, něžný prsten s velkým 11 mm kamenem přírodního Měsíčního kamene. Lůžko kamene je součástí nádherně jemné, tepané obroučky, která je však dostatečně silná a nepodléhá deformaci. Velikost uveďte k objednávce. Originál našeho obchodu. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1650 Kč
   
 • Název: love... AG prsten
  Popis: Něžný prstýnek ze stříbra (925/1000), z naší nové, jarní kolekce. Velmi kvalitní a silná obroučka, která nepodléhá deformaci. Materiálem nešetříme - šperk na celý život :). Šířka obroučky je 3 mm. Možno jako snubní - napište, různé šířky oboučky jsou možné. Prstýnek je vyroben kompletně ručně :) + na ruce nyní nosíme milý náramek z naší nabídky z korálků, který můžete naleznout níže :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  550 Kč
   
 • Název: něžný s chalcedonem - AG prsten
  Popis: Něžný prstýnek, jemně tepaný s přírodním mini Chalcedonem. Kamínek má pouze 4 mm a je dílem soukromého brusiče. Pevná, ale velmi jemná obroučka, nepodléhá deformaci. Velikost uveďte k objednávce. Poslední foto jeho jemně patinovaná varianta, vyberte si. Náš originál. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  890 Kč
   
 • Název: Růženín&Měsíční kámen - AG prsten
  Popis: Luxusní, stříbrný 925/1000 prstýnek s Růženínem od soukromého brusiče (kamínek má šeříkovou, neobvyklou barvu) a Měsíčním kamenem s bílými odlesky. Nádherná, něžná ozdoda. Autorská práce našeho obchodu.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1690 Kč
   
 • Název: první společné :) AG prsteny
  Popis: Levné, nádherné první společné prsteny - stříbro 925/1000. Pozor! Uvedená cena je pouze orientační, zde vypočítaná dle konkrétních velikostí). Pánský prsten je o deset a více zlatnických mír větší než dámský, požadované velikosti uveďte do poznámky k objednávce. Tato cena je za set s pánskou velikostí do č. 65 a ženskou do č. 52. Šířka obroučky 3 mm. Napište nám. Možno ze zlata.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1000 Kč
   
 • Název: Stopy v srdci.. AG snubní prsteny
  Popis: Stříbrné (925/1000) snubní prsteny se zářezy, které symbolizují stopy v našem srdci, které tam zanechal každý, kdo nás políbil :) - uvedená cena je orientační, vypočítaná na tyto konkrétní velikosti (54 žena, 64 muž) včetně rytiny uvnitř - jména a datum. Do poznámky k objed. uveďte velikosti a požadavek na rytí. Možno vyrobit ze zlata, mědi aj. Autorská práce našeho obchodu.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  4200 Kč
   
 • Název: MANDALA... AG prsten
  Popis: Ticho, láska, klid, meditace, pravda :-) Luxusní, čistý a něžný prsten s autorskou rytou mandalou zhotovený ze stříbra (925/1000). Mandalka se opakuje po celém prstenu. Silná obroučka - materiálem nešetříme, čili má svou váhu a také kvalitu - nepodléhá deformaci. Šířka 4,5 mm. Řádně značeno a krásně zabaleno.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  830 Kč
   
 • Název: Láska k lásce... AG prsten
  Popis: Nádherný prsten s přírodním zeleným Onyxem, o průměru pouze 4 mm. Šířka obroučky 6 mm. Stříbro 925/1000. Tento kámen pomáhá chránit před všemi zlými snahami našeho okolí jakkoliv nám škodit. Otevírá cestu k lásce, právě láskou samotnou, pokud jdeme v životě špatně, ale přitom nevíme, CO je špatně :-). Autorský šperk našeho zlatníka, pouze u nás.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: stopy v srdci... AG prsten
  Popis: Luxusní, čistý a něžný prsten ze stříbra (925/1000) s mini srdíčkem a zářezy. Zářezy se opakují na celém prstenu a symbolizují stopy v našem srdci, které tam zanechal každý, kdo nás byť jen políbil na rty :-). Každý takový horký a pravdivý polibek se nesmazatelně vryje do našeho srdce, duše i do pohledu našich očí... Vhodné jako snubní (a může být i bez srdíčka). Nabízíme i náhrdelník.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: první společné? AG prsten
  Popis: Jednoduchý, něžný a čistý prsten zhotovený ze stříbra (925/1000). Jemně tepaný. Možné, jako snubní, nebo jako první společné s Vaší láskou, pokud Vám záleží více na symbolice prstenů než na jejich vysoké ceně. Možná i rytina dle přání - za příplatek. Kvalitní, pevná obroučka, nepodléhá deformaci. Velikost dle Vaší - uveďte.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  550 Kč
   
 • Název: s Ametystem... AG prsten
  Popis: Prsten s Ametystem. Průměr kamínku je 8 mm. Ze stříbra (925/1000). Vhodné do sady s náhrdelníkem, či náramkem, naušničkami, napište si :) Velmi kvalitní a silná obroučka, nepodléhá deformaci. Kamínek je řádně zatepán a je dílem soukromého brusiče, tato barva pouze u nás.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: symboly.. s Ametystem
  Popis: Stříbrný prsten s kuličkami a krásným fialovým Ametystem o velikosti 4mm. Něžně tepaný. Velkost dle Vaší. Šířka oboučky 5 mm. Stříbro 925/1000. Originální, autorská práce našeho obchodu.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  2150 Kč
   
 • Název: celý vesmír v mých dlaních... Prsten
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) v duchu noci a dne jak znáte z naší předchozí kolekce. Při bližším ohledání zjistíme, že zde nalezneme sluníčka, hvězdy a měsíčky. Velikost dle Vaší, udejte k objednávce. Výrobní doba je 3-4 dny od připsání platby, děkujeme za pochopení.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  690 Kč
   
 • Název: Něžný květinový se dvěmi kuličkami :)
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s květinovými lístky a kuličkami. Velikost dle Vaší. Výrobní doba je 3-4 dny od připsání platby, děkujeme za pochopení. Krásně jemný, ženský a zajímavý prstýnek.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  499 Kč
   
 • Název: Spolu.. Noc&Den - Prsten
  Popis: Kdyby protiklady mohly být spolu... Luxusní, čistý a něžný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000), průměry kamenů jsou 7 mm. Žlutý jaspis symbolizuje slunce a den, černý měsíční kámen tmu a noc. Je možné mít i jiné kamínky, jsou řádně zatepány. Náš autorský návrh.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1490 Kč
   
 • Název: Black moon... AG prsten
  Popis: Barva kamínku je pokaždé jiná, originální, některé jsou s modrým plamínkem, jiné s bílými odlesky aj.). Patina se jemně odírá o klíče, o vše, co vezmete do ruky, časem se vytvoří Váš osobní vzhled prstýnku. Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s Měsíčním kamenem. Průměr kamínku je 5 mm.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  790 Kč
   
 • Název: Noc... AG prsten
  Popis: Luxusní, čistý a něžný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s mini přírodním Onyxem v černé barvě. Průměr kamínku je 5 mm. Je možné mít i jiné kamínky. Něžně tepaná obroučka o šíři 7,5 mm. Kamínek je řádně zatepán. Velikost dle Vaší do č. 60 větší za menší příplatek.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: něžný měsíční ..AG prstýnek
  Popis: Luxusní, čistý a něžný prsten zhotovený ze stříbra (925/1000). Průměr kamínku je 5 mm. Je možné mít i jiné kamínky. Nádherná obroučka, něžně tepaná, velmi jemná, ale pevná, nepodléhá deformaci. Kamínek je řádně zatepán. Možno použít jako zásnubní :) či pro svou lásku :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  790 Kč
   
 • Název: popletený obláčkový.. se Sodalitem
  Popis: Něžný prstýnek zhotovený ze stříbra (925/1000) s Sodalitem. Průměr kamínku je 5 mm. Popletená, jemná obroučka. Kamínek je řádně zatepán.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  790 Kč
   
 • Název: symboly... AG prsten
  Popis: Dvě kuličky :) jsou dvě duše, které se potkaly a stalo se jim něco zázračného, spojuje je růžová, až naivní, svobodná láska, kterou symb. Růženín. Láska tak čistá, jemná a nerušivá, že i takto malinký kamínek je jejím dostatečným vyjádřením (4 mm). Ukryté srdíčko :). Kruh, uzavřená obroučka, symbol dovršení. A něžné tepání, stovky jemných úderů, kdy každý jednotlivý symbolizuje jeden den uplynulého času...Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  2150 Kč
   
 • Název: Ohh.. i´m in love - prsten
  Popis: Něžný, romantický prstýnek provedený ve stříbře (925/1000) s přírodním kamínkem Chalcedonu v jemně růžové barvě. Originální zlatnická práce našeho obchodu. Velikost dle Vaší. Možno vyrobit náhrdelník, naušničky či náramek, napište nám :). Krásná ozdoba pro něžnou ženu, která miluje jen nerušivé šperky...
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: tender love.. AG prsten
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s mini přírodním Jadeitem v něžné bílé barvě. Průměr kamínku je 5 mm. Je možné mít i jiné kamínky. Nádherná obroučka, něžně tepaná o šíři 10 mm. Něžná, čistá práce a kamínek je řádně zatepán. Velikost dle Vaší do č. 60 větší za menší příplatek. Něžný, luxusní, čistý, poutavý a je možné jej nosit i na více prstech - řekněte si větší velikost, či otevřenou obroučku.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  2280 Kč
   
 • Název: modrásek vzpomínkový - AG prsten
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s modrým, skleněným kamínkem ze staré sbírky. Možno i jiné barvy kamene. Kamínek má na sobě jednu mikroskopickou tečku z jeho pobytu mezi ostatními poklady, není vidět, ale sdělujeme. Velikost dle Vaší do č. 60 větší za menší příplatek. Výška kamene 13 mm. Výrobní doba je 5 dní od připsání platby. Božský, něžný, ženský, výrazný, ale přesto hezky citlivý :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  2590 Kč
   
 • Název: Ohh.. my love - AG prsten
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000) s luxusním Achátem v růžové barvě (barveno synteticky) o průměru 7 mm. Velikost dle Vaší. Kámen řádně zatepán.Výrobní doba je 2-3 dny od připsání platby. Krásný originál v našem něžném stylu :-), řádně značeno dle Puncovního zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: vintage pleasure.. AG prsten
  Popis: Prsten zhotovený ze stříbra (925/1000). Široká obroučka 8,5 mm, na koncích otevřená, krásně opracovaná, aby bylo možné měnit prstík nošení dle nálady. Ozdobná, autorská kostička o výšce 1,4 cm kopíruje úhel obroučky, ale nemusí, může být rovná. Ledabyle napatinováno pro vytvoření starého, oprýskaného a vůbec ne záměrného vzhledu :-). Může ale zůstat zářivý stříbrný, viz foto. Šperk o váze 3,87 g - řádně označen též puncem Státním.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1750 Kč
   
 • Název: black jack.. AG prsten
  Popis: Vintage prsten s různými možnostmi patinování, jemná, tmavší až černá, pokud si přejete plnou černou variantu, počítejte prosím, že patina se bude odírat údery o stůl, o domovní klíče, o vše, co vezmete do ruky, čili časem se vytvoří Váš osobní, jedinečný vzhled prstýnku, který bude obsahovat všechny Vaše vzpomínky. Je možné jej mít i čistý, zářivě stříbrný. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1100 Kč
   
 • Název: Z hlubin tě volám II. Ag prsten
  Popis: Nádherný, něžný a krásně ženský prsten s přírodním Chalcedonem. Materiál stříbro 925/1000. Velikost dle Vaší. V nabídce máme i světlejší, tyrkysovou variantu kamene, viz. níže. Kámen je pevně zatepán v lůžku. Originál našeho obchodu, autorský šperk. Značeno dle Pun. zákona.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: Růžově Růženínový - Ag prsten
  Popis: Svou jemnou barvou a energií je krásně nerušivý - stejně jako láska :). Ale když tato něžná síla chybí v našich životech, je život smutný a nešťastný :)... Růženín je kamínek pro každodenní nošení, na prstýnku řádně zatepán a opečován :). Velikost prstýnku je na Vaše udání. Silná obroučka, která nepodléhá deformaci. Stříbro 925/1000.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: šeříková krása.. Ag prsten
  Popis: Masivní, stříbrný 925/1000 prsten se skleněným kamenem v krásně něžné, světle fialové barvě. Velmi masivní široká obroučka, která se nedoformuje. Vyrobeno ručně, vyleštěno do vysokého lesku. Romantický originál v našem stylu :-). Průměr kamene 11 mm. Řádně označeno dle Puncovního zákona, v dárkové krabičce.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1790 Kč
   
 • Název: Green Onyx - Ag prsten
  Popis: Stříbrný (925/1000) prsten s luxusním kabošonem zeleného Onyxu, barva, která u těchto kamenů není až tak obvyklá. Silná obroučka, nepodléhá deformaci. Velikost bude vyrobena dle Vaší. Řádně značeno dle Puncovního zákona. Nabízíme i stejné naušnice. Je možné vyrobit náramek, či náhrdelník, napište nám.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: něžně ostrý.. Ag prsten
  Popis: Prsten vyrobený ze stříbra (925/1000) z naší kolekce, doplňuje náhrdelník a naušnice z naší nabídky. Vyleštěno do super lesku, je to malé zrcadlo. Tato souprava je krásně ženská :). Masivní obroučka, která nepodléhá deformaci. Velikost dle Vaší. Šířka motivu 2 cm.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1450 Kč
   
 • Název: z hlubin tě volám...Ag prsten
  Popis: Stříbrný prsten (925/1000) s masivní obroučkou s Chalcedonem v luxusní, tyrkysové barvě. Kámen je pevně zatepán v obrubě. Masivní obroučka, která nepodléhá deformaci. Psten je možné vyrobit i v tmavší barvě kamene, jak ukazuje poslední fotografie. Dále je možný náramek, náhrdelník i naušnice. Originál našeho obchodu. Něžná, netradiční ozdoba z naší nové kolekce :)
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1250 Kč
   
 • Název: měsíčník :) Ag prsten
  Popis: Nádherný prsten, krásně hravý, ženský a netradiční :)! Materiál stříbro (925/1000). Jedná se o tvářičku měsíce, mírně nepravidelnou, stejně jako pravý měsíc dorůstá a zase odrůstá. Tvářička se tváří krásně vědomě :-D ale ne hrozivě :-). Je možné, Vám vyrobit i měsíčníkové naušnice či náhrdelník. Masivní obroučka, nepodléhá deformaci. Průměr měsíce 1,6 cm. Velikost dle Vaší.
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: fialová krása - Ag prsten
  Popis: Masivní, stříbrný 925/1000 prsten se skleněným kamenem v krásné temně fialové barvě. Velmi masivní široká obroučka, která se nedoformuje. Průměr kamene 12 mm. Velikost dle Vaší - výrobní čas 4-5 dní od připsání platby na účet společnosti. Řádně označeno dle Punc. zákona, v dárkové krabičce. s láskou, lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1890 Kč
   
 • Název: žlutá krása - Ag prsten
  Popis: Masivní, stříbrný 925/1000 prsten se skleněným kamenem v krásně něžné, světle žluté barvě. Velmi masivní široká obroučka, která se nedoformuje. Průměr kamene 10 mm. Velikost dle Vaší - výrobní čas je 4-5 dní od připsání platby na účet společnosti. Řádně označeno dle Punc. zákona, v dárkové krabičce. s láskou, lota.cz
  Váha:
  Materiál:
  Cena:
  1790 Kč